Pest Vármegye Közgyűlése és Pest Vármegye Önkormányzata által szervezett Sportkarácsony ünnepségen és díjátadón vettünk részt a mai napon. A Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium a legeredményesebb középiskola kategóriában az előkelő második helyet szerezte meg a két röplabda országos bajnoki címnek köszönhetően.
A díjat Győrfi Péter, a fiú röplabda csapat kapitánya vette át.
Szeretettel gratulálunk!

